پیشرو در واردات تخصصی ماشین آلات
صنعت چاپ و بسته بندی و پلاستیک

محصولات

دستگاه چاپ هلیوگراور

سیستم چاپ هلیوگراور و یا چاپ گود یکى از بهترین سیستم هاى چاپ در دنیا محسوب مى شود. هلیوگراور (چاپ گود) عبارت است از: سیلندرهایى که طرح مورد نظر بر روى آن، به وسیله ماشین هاى لیزرى  به صورت گود ساخته مى شود. در عمل چاپ حفره ها و گودى هاى روى سیلندر پر از مرکب مى گردد و سطح سیلندر به وسیله تیغه دکتر بلید پاک و بعداً عمل چاپ انجام مى شود.

مزایای چاپ روتوگراور

  • خشک شدن سریع مرکب
  • بی بو بودن آن
  • قابل استفاده برای تیراژ بالا که می توان از هر سیلندر آن تا یک میلیون تیراژ یا بیشتر چاپ گرفت
  • برروی فیلم های بسته بندی فویل های آلومینیومی، کاغذ ، مقوا ، پارچه و حلب های بسته بندی
  • مصرف کم مرکب (با وجود اینکه چاپ هلیو پررنگ به نظر می رسد.)
دستگاه 10 رنگ

چاپ هلیوگراور

دستگاه 8 رنگ

چاپ هلیوگراور

دستگاه 10 رنگ

دستگاه چاپ فلکسو

دستگاه چاپ فلکسو

ماشین های چاپ فلکسو با طراحی خاص برای چاپ و تولید انواع محصولات ساخته می شوند. این نوع ماشین ها اغلب برای چاپ کارهای پر تیراژ مناسب هستند و قابلیت چاپ انواع رول های کاغذ، مقوا، فویل، سلفون و نایلون را در ضخامت های مختلف دارند. ماشین چاپ فلکسو در انواع یک رنگ و چند رنگ ساخته می شود که معمولا بیش از ۶ رنگ را چاپ می کند.

فلکسوگرافی روش چاپی مستقیم است به این معنی که به هنگام چاپ کلیشه آغشته به مرکب در تماس مستقیم با سطح چاپ شونده تصویر را بر روی آن منتقل می‌کند. در این حال نوردی موسوم به نورد (آنیلوکسی) مرکب را از منبع مرکب به کلیشه می‌رساند و کلیشه آن را بر سطح چاپ شونده انتقال می‌دهد.

بر روی نورد آنیلوکسی حفره‌های وجود دارند که مقادیر مشخصی از مرکب را با خود بر روی کلیشه حمل کرده و منتقل می‌کنند. بر این اساس تعداد حفره‌های موجود ( در واحد طول ) بر روی نورد آنیلوکسی بسته به نوع کار چاپی و کیفیت مورد نظر متغیر خواهد بود.

دستگاه 10 رنگ

چاپ هلیوگراور

دستگاه 8 رنگ

چاپ هلیوگراور

دستگاه 10 رنگ

دستگاه چاپ فلکسو

مشخصات فنی دستگاه لمینت

این دستگاه قابلیت لمینت دو لایه را توسط چسب حلالی دارا می باشد. کاربرد آن در صنایع غذایی ودارویی برای دو لایه کردن و مقاوم سازی و ارتقا جنس مصرفی می باشد. مواد مصرفی انواع فیلمهای OPP-CPP و آلومینیوم و متالایز نایلون و کاغذ به هم و دو لایه کردن آنها است.

دستگاه 10 رنگ

چاپ هلیوگراور

دستگاه 8 رنگ

چاپ هلیوگراور

دستگاه 10 رنگ

دستگاه چاپ فلکسو

دستگاه تولید فیلم نایلون و نایلکس

دستگاه تولید نایلون در واقع به اکسترودری گفته می‌شود که با توجه به قالب و با استفاده از یک کمپرسور هوا بالنی و مواد اولیه نایلون، رول نایلون تولید می‌کند، موتور این دستگاه فیلم‌های نایلون با استفاده از غلتک‌ها در عرض‌های معینی تولید می‌کند، و بسته به نیاز آنها را به شکل یک لایه یا چند لایه رول می‌کند. مواد اولیه این دستگاه‌ها، گرانول نایلون است که با توجه جنس محصول از نوع خاصی مانند پلی اتیلن سبک است. که هم از نوع بازیافتی و هم مواد اولیه پلاستیک پتروشیمی است.

دستگاه‌های تولید فیلم با توجه به ابعاد و ظرفیتی که دارند برای تولید انواع فیلم مورد استفاده قرار می‌گیرند.

دستگاه 10 رنگ

چاپ هلیوگراور

دستگاه 8 رنگ

چاپ هلیوگراور

دستگاه 10 رنگ

دستگاه چاپ فلکسو

دستگاه میکسر چسب دوجزئی

دستگاه میکسر چسب دو جزئی (Two-component adhesive mixer) جهت مخلوط کردن چسب های دو جزئی با نسبت کاملا دقیق استفاده می شود. این چسبها از دو بخش رزین (Resin) و هاردنر (Hardener) تشکیل شده و بسته به فرمولاسیون با نسبت مشخص که توسط سازنده اعلام میگردد مخلوط می گردند. در دستگاههای لمینیت غیر حلالی (solvent less laminating machine) در فرایند لایه گذاری و چسبیدن دو لایه فیلم از چسب های دو جزئی (Two-component adhesive) استفاده می شود.

دستگاه میکسر چسب دو جزئی یا دوزینگ یونیت (Dosing Unit) دارای دو مخزن برای رزین (Resin) و هاردنر(Hardener) از جنس استیل نگیر و دوجداره با عایق گذاری کامل می باشد.

خروجی مخازن با دو عدد پمپ مخصوص و الکترو موتور و درایو کنترل می شود. میزان حجم مخازن، فشار و دبی خروجی پمپ ها قابل اندازه گیری و کنترل می باشد. مخازن و شیلنگها کاملا عایق گذاری شده و دمای آنها قابل کنترل می باشد.

دستگاه 10 رنگ

چاپ هلیوگراور

دستگاه 8 رنگ

چاپ هلیوگراور

دستگاه 10 رنگ

دستگاه چاپ فلکسو

لطفاً منتظر بمانید...